Vnútorná transformácia

Vnútorná transformácia

Trápi  vás pocit, že niečo vo vašom živote nie je v poriadku? Hľadáte vnútornú spokojnosť a stále sa vám nedarí byť šťastnými? Vyskúšali ste zmenu všetkého, čo je len možné a stále nič? Výmena práce nič nezmenila? Na chvíľu vám vždy pomohol nový partner, ale po štvrtom vám došlo, že ani tam nie je ukryté naozajstné šťastie? Skúsili ste odísť z rušného mesta na lazy a potom radšej zase naspäť?  Dovolenky vám už tiež neprinášajú skutočnú pohodu?

Dobrý začiatok je zistenie, že zmena tkvie v nás samých. Môžeme začať zmenou účesu, zdravým životným  štýlom, záujmom o zdravú stravu a výživové doplnky. Starostlivosť o telo je nesmierne dôležitá, ale sama o seba nestačí.

Skutočné šťastie totiž nenájdeme nikde vo vonkajšom svete. Neprinesú nám ho drahé autá, milenci, zdravé telá ani luxusné dovolenky. Jeho skutočný zdroj je ukrytý v nás samých. Ako ho nájsť? Spočinutím v okamihu tu a teraz, zistíme, že okamih je presne taký aký je a že nikdy v živote nebudeme mať nič iné, len tento okamih tu a teraz a to ako s ním naložíme je len a len na nás. Život ktorý je zložený z týchto okamihov je príliš krátky na to, aby nebol krásny a preto urobte si každý okamih krásny. Všetko to šťastie nosíme v sebe. Lásku, šťastie a silu celého sveta.

Prečo to tak nezažívame? Bránia nám v tom staré nefunkčné programy, koncepty, obavy a očakávania. Všetko, čo musíme urobiť je zbaviť sa ich a nechať žiariť to prirodzené šťastie v nás. Posunúť náš program prežívania na vyšší level tak isto ako sa staráme o rozvoj našich počítačov, ich vývoj sofware a čo najlepšie fungovanie, pracujme na našom vnútornom sofware. Držím nám palce. Samy rozhodujeme o tom ako budeme vnímať svet. Radostne, smutne či nahnevane. Sme majiteľom kina, je na nás či si vyberieme drámu, komédiu alebo horor.

Comments are closed.